Budowa placów zabaw

Producent placów zabaw Magicnets
Naszą misją jest oderwanie dzieci od ekranów komputerów. Mają to sprawić oferowane przez nas efektowne, nowoczesne i bezpieczne urządzenia zabawowe.

onas
Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie Nasze wyroby są projektowane i produkowane zgodnie z normami polskiego i europejskiego prawa. Oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego i Instytutu Nadzoru Technicznego. Jest to najlepsza gwarancja jakości i bezpieczeństwa urządzeń zabawowych MagicNets.

Jakość bez kompromisów

Dbałość o każdy szczegół to nasz priorytet. Dlatego urządzenia zabawowe produkcji MagicNets są trwałe, estetyczne i bezpieczne. Do ich produkcji używamy materiałów najwyższej jakości oraz zatrudniamy doświadczonych specjalistów.

Zadowolenie Klienta

Współpracując z inwestorem zawsze słuchamy jego uwag i staramy się jak najlepiej rozpoznać i zaspokoić jego potrzeby, co owocuje satysfakcją klienta po zakończonej inwestycji. Jest to niezwykle dla Nas ważny aspekt prowadzenia działalności gospodarczej.

O urzadzeniach

Urządzenia producenta MagicNets to rewolucja na klasycznym (standardowym) placu zabaw. Magiczne siatki pozwalają na wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci bawiąc się, jednocześnie ćwiczą swoje ciała i umysły. Spryt, zwinność i kreatywne myślenie – tego nie zapewnią tradycyjne domki i wieże. Dzieci są bardzo wymagające - urządzenia zabawowe producenta MagicNets spełniają ich wymagania z nawiązką.

Dla klientów

W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa dobrze już znane Piramidy linowe, bardzo atrakcyjne urządzenia pojedyncze oraz różne konfiguracje zestawów linowych - popularnie zwanych małpimi gajami. Szeroka gama modułów pozwala każdemu klientowi stworzyć swój własny niepowtarzalny plac zabaw. Dzięki takiemu rozwiązaniu można podzielić budowę placów zabaw na etapy w zależności od bieżących potrzeb. W ofercie są także gotowe i sprawdzone zestawy. Nasi konsultanci udzielają fachowych porad oraz przedstawiają optymalne rozwiązania. Pomogą zarówno dobrać kolor urządzenia, jak i zaprojektować cały plac zabaw.

Kompleksowe wykonanie

Producent MagicNets zajmuje się kompleksowo budową placów zabaw zagospodarowaniem terenów zielonych. Wykwalifikowani specjaliści sporządzą dla Państwa projekt oraz zrealizują montaż nowoczesnego placu zabaw. Kompetentni doradcy handlowi pomogą Państwu w doborze odpowiedniej nawierzchni amortyzującej, ogrodzenia oraz dobiorą urządzenia zabawowe najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom. Bogata oferta oraz stała współpraca z innymi producentami placów zabaw umożliwia nam realizację najbardziej wymagających projektów.