GONDOLA

Bujak GONDOLA to urządzenie kołyszące wyposażone w osiem metalowo-gumowych przegubów, niewymagający konserwacji. Głównym elementem konstrukcyjnym są rury o średnicy 114,3 oraz 51,2, zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowym strukturalnym. Polipropylenowa lina zbrojona, pleciona o średnicy 16mm. Podest wykonany z blachy antypoślizgowej. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający…

TUBA

Bujak TUBA to urządzenie kołyszące wyposażone w dwa metalowo-gumowe przeguby, niewymagające konserwacji. Elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowym strukturalnym. TUBA wykonana z płyty polietylenowej HDPE. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

PIŁKA

Bujak PIŁKA to urządzenie kołyszące wyposażone w dwa metalowo-gumowe przeguby, niewymagające konserwacji. Elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowym strukturalnym. Kula wykonana z żywicy poliestrowej. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

DESKA SURFINGOWA

Bujak DESKA SURFINGOWA to urządzenie kołyszące wyposażone w dwa metalowo-gumowe przeguby, niewymagające konserwacji. Elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowym strukturalnym. Podest wykonany z antypoślizgowej płyty HDPE. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

LABIRYNT

Bujak LABIRYNT to urządzenie kołyszące wyposażone w dwa metalowo-gumowe przeguby, niewymagające konserwacji. Głównym elementem konstrukcyjnym są rury prostokątne, zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowym strukturalnym. Podest wykonany z antypoślizgowej płyty HDPE. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

BUJAK ROCKET

Bujak ROCKET to urządzenie kołyszące. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowy strukturalnym. Płyt pionowe wykonane z tworzywa HDPE. Podest wykonany z antypoślizgowej płyty HDPE. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

MOTORÓWKA (dwuosobowa)

Bujak MOTORÓWKA(dwuosobowa) to urządzenie kołyszące. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowy strukturalnym. Korpus wykonany z płyty HDPE. Rurka podnóżka oraz uchwyt wykonane ze stali nierdzewnej. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

RYBKA (dwuosobowa)

Bujak RYBKA(dwuosobowa) to urządzenie kołyszące. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie lakierem akrylowy strukturalnym. Korpus wykonany z płyty HDPE. Rurka podnóżka oraz uchwyt wykonane ze stali nierdzewnej. W komplecie znajduje się fundament wykonany z betonu B30, ułatwiający montaż.

BUGGY

Sprężynowiec BUGGY to urządzenie służące do bujania. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. Korpus wykonany z płyty HDPE. W komplecie znajduje się kotwa montażowa.

JABŁKO

Sprężynowiec JABŁKO to urządzenie służące do bujania. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. Korpus wykonany z płyty HDPE. Uchwyty wykonane z tworzyw sztucznych. W komplecie znajduje się kotwa montażowa.