LIŚCIE 3

Urządzenie nawiązujące wyglądem do bajkowych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z piramidą 5m, domku z dwoma zjeżdżalniami 5m, domku z pochyłą siatką wejściową 3m, domku z szybem wejściowym 3m oraz trzech przejść linowych w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo- beżowo-pomarańczowo-niebieskiej.

LIŚCIE 2

Urządzenie nawiązujące wyglądem do bajkowych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z piramidą 5m, domku z trzema zjeżdżalniami 5m, domku z piramidą 6m oraz dwóch przejść linowych w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo- beżowo-pomarańczowo-niebieskiej.

LIŚCIE 1

Urządzenie nawiązujące wyglądem do bajkowych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z podwójną zjeżdżalnią ze stali nierdzewnej 6m, domku z piramidą 6m oraz przejścia linowego w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo- beżowo-pomarańczowo-niebieskiej.

DRZEWA 3

Urządzenie nawiązujące wyglądem do drewnianych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z szybem wejściowym 5m, domku z podwójną zjeżdżalnią ze stali nierdzewnej 6m, domku z piramidą 6m, domku z dwoma zjeżdżalniami z polietylenu 5m, domku z szybek wejściowym 3m, domku z pochyłą siatką wejściową 3m oraz sześciu przejść linowych…

DRZEWA 2

Urządzenie nawiązujące wyglądem do drewnianych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z szybem wejściowym 5m, domku z podwójną zjeżdżalnią ze stali nierdzewnej 6m, domku z piramidą 5m oraz dwóch przejść linowych w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo-zielono-beżowej.

DRZEWA 1

Urządzenie nawiązujące wyglądem do drewnianych domków i przejść umieszczonych w koronach drzew. Zabawka składa się z: domku z szybem wejściowym 5m, domku z szybem wejściowym 3m oraz przejścia linowego w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo-zielono-beżowej.

BABA JAGA 3

Urządzenie nawiązujące do bajkowej postaci BABY JAGI mieszkającej w domku na kurzej stopie. Zabawka składa się z: domku z piramidą 6m, domku z podwójną zjeżdżalnią ze stali nierdzewnej 6m, domku z szybem wejściowym 5m, domku z pochyłą siatką wejściową 3m, domku z piramidą 5m oraz czterech przejść linowych w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie…

BABA JAGA 1

Urządzenie nawiązujące do bajkowej postaci BABY JAGI mieszkającej w domku na kurzej stopie. Zabawka składa się z: domku z szybem wejściowym wyposażonym w dwie zjeżdżalnie, , domku z piramidą 6m oraz przejścia linowego w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo- beżowo-czerwonej.

Domki na drzewach

Domki na drzewach to sięgające wysokością niemal 11m, imponujące konstrukcje, które zrobią wrażenie zarówno na dzieciach jak i na dorosłych. Domki wyposażone są w różnego rodzaju wejścia i zjeżdżalnie, aby stworzyć Użytkownikom możliwość zróżnicowanej zabawy. Zawieszone wysoko ponad otaczającym terenem ażurowe tunele linowe zapewniają niezapomniane wrażenia Użytkownikom, a Architektom umożliwiają wyjątkowe, skrojone pod indywidualną potrzebę…

Baba Jaga 2

Urządzenie nawiązujące do bajkowej postaci BABY JAGI mieszkającej w domku na kurzej stopie. Zabawka składa się z: domku z szybem wejściowym 5m, domku z piramidą 5m, domku ze ślizgami 5m oraz dwóch przejść linowych w kształcie tuneli łączących domki. Całe urządzenie utrzymane w kolorystyce brązowo- beżowo-czerwonej.